Essential

459
132214591322

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

 • 3d 12 5kg essential foods contour Kód: 41302/12

  Essential Stamina  obsahuje lehkou a výživnou drůběž.  Balení je speciálně určeno pro psy s náročným životním stylem. Toto bezobilné krmivo je vhodné servírovat v obdobích velkých zátěží, ale váš pes si ho může užívat i dlouhodobě. Je totiž určeno i pro jedince, kterým se dlouhodobě nedaří nabrat na váze.

  1 259 Kč
 • 3kg contour Kód: 41299/3

  Essential Contour je krmivo vyvinuto speciálně pro psy trpící nadváhou nebo ty, kteří k tomu mají opakovaně tendenci. Navíc se jedná o první bezobilné dietní krmivo na trhu určené pro psy po kastraci či sterilizaci.

  460 Kč
 • 3d 12 5kg essential foods stamina Kód: 41296/3

  Essential Stamina  obsahuje lehkou a výživnou drůběž.  Balení je speciálně určeno pro psy s náročným životním stylem. Toto bezobilné krmivo je vhodné servírovat v obdobích velkých zátěží, ale váš pes si ho může užívat i dlouhodobě. Je totiž určeno i pro jedince, kterým se dlouhodobě nedaří nabrat na váze.

  1 285 Kč
 • 3kg stamina Kód: 41293/3

  Essential Stamina Small Breed obsahuje lehkou a výživnou drůběž. Balení je speciálně určeno pro psy s náročným životním stylem. Toto bezobilné krmivo je vhodné servírovat v obdobích velkých zátěží, ale váš pes si ho může užívat i dlouhodobě. Je totiž určeno i pro jedince, kterým se dlouhodobě nedaří nabrat na váze.

  515 Kč
 • 3d 12 5kg essential foods older Kód: 41263/3

  Krmivo Essentials Foods Older je mix gressinghamské kachny, kuřete a ryb doplněné ovocem, zeleninou a bylinkami vypěstovanými v britské přírodě, to je Krmivo Essential Older určené zejména pro starší psy. Ti si díky balení Older mohou pohodlně užít vysokou kvalitu života i v pokročilejším věku.

  1 245 Kč
 • 3kg older Kód: 41260/12

  Krmivo Essentials Foods Older Small Breed je mix gressinghamské kachny, kuřete a ryb doplněné ovocem, zeleninou a bylinkami vypěstovanými v britské přírodě, to je Krmivo Essential Older určené zejména pro starší psy. Ti si díky balení Older mohou pohodlně užít vysokou kvalitu života i v pokročilejším věku.

  459 Kč
 • 3d 12 5kg essential estate living Kód: 41257/3

  Essential Estate Living je jedinečné bezobilné krmivo připravené ze zvěřiny, kuřat plemene Ross a Cobb a čerstvého jehněčího, které se prohánělo po volných britských pastvinách.  Je vyvinuto tak, aby podporovalo vašeho psa při běžných aktivitách, a je určeno pro všechna plemena.

  1 322 Kč
 • 3kg nautical living white background Kód: 41254/3

  Essential Estate Living Small Breed je jedinečné bezobilné krmivo připravené ze zvěřiny, kuřat plemene Ross a Cobb a čerstvého jehněčího, které se prohánělo po volných britských pastvinách. Je vyvinuto tak, aby podporovalo vašeho psa při běžných aktivitách, a je určeno pro všechna plemena.

  508 Kč
 • 3kg nautical living white background Kód: 41251/3

  Essential Foods Superior Living je zdravé rybí balení bez obilovin pro dospělé psy všech plemen. Díky unikátnímu složení je Nautical Living obzvláště bohaté na omega-3 mastné kyseliny, které pomůžou zlepšit případné kožní potíže nebo problémy se srstí.

  od 586 Kč
 • 3kg superior living white background Kód: 41227/3 K

  Essential Superior Living, to znamená jedinečnou bezobilnou kombinaci Ross a Cobb kuřecího masa a slavné Gressinghamské kachny s čerstvými rybami – svěžím duhovým pstruhem a skotským lososem. Toto krmivo je určeno pro všechna plemena, a to tak, aby bylo pro psa vyváženou stravou pro běžné každodenní aktivity.

  od 490 Kč
 • 3d 12 5kg essential foods the beginning large breed Kód: 41224/12

  Essentials Foods Beginning Large Breed je speciálně vyvinuto pro štěňata a mladé psy plemen, které v dospělosti vyrostou do váhy více než 15 kg. Právě větší plemena, jejichž vývoj je do určitě míry specifický, potřebují v tomto citlivém období vyvážené krmivo plné prvotřídních ingrediencí.

  1 247 Kč
 • 3kg the beginning white background Kód: 41221/3 K

  Essentials Foods Beginning Small Breed je speciálně vyvinuté krmivo pro štěňata a mladé psy. Skvělá volba pro menší plemena, která v dospělosti dorostou do maximální váhy 15 kg. 

  od 515 Kč

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.