Patpet 776

Neohodnoceno
 
  • 1 z 6
 

Patpet 776 je vodotěsný výcvikový obojek s dosahem 800 m pro všechna plemena psů od 2,5 kg do 90 kg váhy. Je vhodným asistentem výcviku pro psí nadšence, psovody i profesionální kynology.

Dostupnost Zvolte variantu
Počet psů
2 990 Kč 4 580 Kč 6 170 Kč od 2 990 Kč    
Kód produktu Zvolte variantu P11942 P11943 P11944
Značka Patpet
Kategorie Obojky pro psy
 

Patpet 776

Patpet 776 je vodotěsný výcvikový obojek s dosahem 800 m pro všechna plemena psů od 2,5 kg do 90 kg váhy. Je vhodným asistentem výcviku pro psí nadšence, psovody i profesionální kynology. Elektronický obojek Patpet disponuje funkcemi zvuk, vibrace a impulzem v 99 úrovních intenzity. Výcvik lze rozšířit až pro 3 psy zároveň. Nabízí jednoduché ovládání, takže pro každou funkci naleznete samostatné tlačítko. Dohlížejte s výcvikovým obojkem Patpet 776 spolehlivě na bezprizorní dovádění nebo zabraňte bezhlavému útěku psa za zvěří! S obojkem Patpet 776 snadno zvládnete zajistit psího cvičence v široké škále situací na vzdálenost až 800m. Krotit s ním zvládnete až 3 psy a z dozoru je neztratíte ani ve vodě či tmě!

 

S výcvikovým obojkem Patpet 776 uvítáte možnost využití 3 druhů korekcí. Vibrace, zvuk a impuls, který je možné nastavit v 99 úrovních intenzity. Díky tomu je obojek vhodný jak pro malé, tak pro velké psy. Hlavní výhodou jsou gumové krytky, které jsou umístěné na kontaktních bodech. Díky tomu je obojek velmi šetrný a vhodný i pro plemena jako je naháč nebo psy, které jsou citlivé či náchylné k vyrážkám. Elektronický obojek pro psy Patpet 776 využívá technologii plovoucích kódů. Signál mezi vaším vysílačem a přijímačem tak nebude narušen jiným zařízením.Intenzivní osvětlení LED na obojku psa, neztratí vašeho společníka ani ve tmě. Výcvikový obojek psů Patpet 776 je plně vodotěsný a ponořitelný. Spolehněte se proto bez obav na výcvik v dešti, mokru i při plavání a potápění. Po 2 hodinovém nabití vydrží obojek Patpet 776 v pohotovostním režimu až 14 dní. 

 

 

Typ korekce:

Výcvikový obojek Patpet 776 nabízí 3 druhy korekce. Psa usměrníte zvukem, vibrací nebo elektrostatickým impulsem, který lze regulovat. Úrovně intenzity jsou nastavitelné v 99 úrovních.

 

Dosah obojku:

S výcvikovým obojkem Patpet 667 můžete trénovat vašeho psa na vzdálenost až 800 metrů. Díky technologii plovoucích kódů se nemusíte bát rušení funkcí okolními signály. Obojek je tak vhodný pro výcvik v různém terénu – na cvičiště, ve městě, ale i např. v lese. 

 

Baterie a nabíjení:

Vysílač i přijímač jsou opatřeny dobíjecím akumulátorem. Rychlost dobití zaznamenává 2 hodiny do plného dobití.  V pohotovostním režimu potom setrvá po dobu 14 dnů.

 

Počet psů:

S elektronickým výcvikovým obojkem Patpet 776 dohlédnete až na 3 psy zároveň. Jednoduše stačí dokoupit dva přijímače. Poté si mezi psy jednoduše přepínáte pomocí tlačítka na vysílačce

 

Displej:

Patpet 776 disponuje kvalitním podsvíceným LCD displejem, díky kterému je vhodný i pro výcvik v noci. Na displeji máte ukazatele síly korekce, stav nabití baterie a ukazatel zvoleného psa.

 

Vodotěsnost:

Elektronický výcvikový obojek Patpet 776 disponuje vodotěsností s certifikací IPX7. obojek je tedy kompletně ponořitelný a je vhodný i pro výcvik psů ve vodě. Ovladač disponuje voděodolností a nevadí mu tak déšť ani sníh. Není vybaven pro dlouhodobý ponor či plavání

 

Délka obojku:

Nastavitelný plastový obojek je pohodlný pro vašeho psa při nošení a vhodný pro téměř všechny typy psů různé velikosti a rasy. Komfortní pro objem krku 20 – 65 cm.

 

Váha a rozměry:

Ovladač: šířka – 4,3 cm; výška – 8,5 cm; hloubka 1,5 cm. Přijímač: šířka - 4,8 cm; výška - 3,2 cm; hloubka 2,4 cm

 

Podle dosahu 600-1000 m
Doporučujeme ano
velikost Pro malé psy, Pro střední psy, Pro velké psy
Napájení nabíjecí akumulátor
Počet psů 1-3 psy
Funkce zvuk + vibrace + impuls + LED světlo
Vodotěsnost Vodotěsný
Nastavení impulzů 99 úrovní
Displej LCD podsvícený
Délka obojku 20 až 65 cm
Výdrž vysílače až 14 dní
Výdrž přijímače až 14 dní
Napájení přijímače dobíjecí akumulátor
Napájení vysílače dobíjecí akumulátor
Dosah 800 m
Síla impulzu 99
Plemeno nejmenší, malé, střední, velké
Rozměr přijímače (š/v/h) 4,8 cm x 3,2 cm x 2,4 cm
Rozměr vysílače (š/v/h) 4,3 cm x 8,5 cm x 1,5 cm
Hmotnost přijímače 35 g
Hmotnost vysílače 65 g
Frekvence 433,92 MHz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.