Doprava a platba

DORUČENÍ OBJEDNÁVKY K ZÁKAZNÍKOVI

Při odesílání Vaši objednávky k Vám na adresu zasíláme přepravní společností PPL jak po České republice tak i na Slovensko.

PPL CZ – expresní balíková služba 89 Kč 
PPL SK - 250 Kč

V případě dobírky účtujeme poplatek + 50 Kč.

Termín doručení v den odeslání je vždy do druhého dne u Vás. Doručuje se v pracovní dny mezi 8:00 – 18:00 hod. Pokud není příjemce v den doručení zastižený, řidič zanechá ve schránce oznámení a balík se pokusí doručit ještě jednou následující pracovní den. Dobírku můžete zaplatit u řidiče PPL i platební kartou a všechny naše balíky mají platbu kartou povolenou. 

PPL SK – expresní balíková služba 250 Kč

Odesíláme objednávky i na Slovensko přepravní společností PPL. Doručuje se v pracovní dny mezi 8:00 – 18:00 hod do druhého dne od odeslání z naší strany.

Pří nákupu u nás nad 3000 Kč je doprava ZDARMA!

Zákazník je povinen zkontrolovat zásilku při převzetí a o případném poškození ihned informovat řidiče, který provede zápis do přepravního listu. V případě, že zásilka při převzetí nevykazovala žádné poškození a po rozbalení zjistíte, že Vaše objednávka je poškozena prosíme o urgentní nahlášení škody nejpozději do 24 hodin od doručení zásilky. Na pozdější reklamaci z důvody přepravy nebudeme brát zřetel.

V případě informací nás neváhejte kontaktovat na e-mail: info@elektropes.cz nebo na telefonním čísle 732 77 87 53.

PLATBA ČESKÁ REPUBLIKA

Dobírkou

Zboží zaplatíte přepravci přímo na místě určení, kde jste si nechali zaslat Vaši objednávku a to buď hotově nebo platební kartou.

Převodem na účet

Pokud si zvolíte platbu převodem ihned po odeslání Vaši objednávky se Vám ukáže rekapitulace objednávky, kde máte přesně uvedenou částku, číslo účtu a pod jakým variabilním symbolem máte platbu zaslat. Bude Vám i zaslán informativní e-mail o přijetí Vaši objednávky, kde naleznete taktéž veškeré informace k uskutečnění platby. Jakmile částka dorazí k nám na účet ihned se začneme věnovat Vaši objednávce.

Platba kartou on-line

Na našem e-shopu můžete zaplatit on-line Vaši platební kartou. Platba kartou je bezpečná a bez poplatku.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.